Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

tu jesteś:strona główna >produkcja własna > zrębki dekoracyjne: informacje ogólne

Zrębki dekoracyjne

Informacje ogólne

Jak wiadomo odsłonięta gleba narażona jest na działanie wielu szkodliwych czynników atmosferycznych powodujących pogorszenie jej właściwości, co w efekcie wpływa również na stan samej rośliny. Aby zapobiec jej niszczeniu pod wpływem takich czynników jak słonce czy wiatr pokrywa się jej powierzchnię materiałem zrębkowym, zabarwionym w celach dekoracyjnych.Zrębki barwione są idealnym rozwiązaniem na utrzymanie ogrodu przy małym nakładzie pracy oraz niewielkich kosztach. Spowalniają one proces wzrostu chwastów, zapobiegają przesuszaniu gleby i zapewniają jej właściwe napowietrzenie. Chronią również glebę przed niską i wysoką temperaturą, a także gwarantują idealne warunki do rozwoju mikroflory.

Barwione zrębki stanowią nie tylko idealną ochronę gleby przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, lecz również pozwalają na kreatywne, nowoczesne ożywienie ogrodu, nawet w trakcie zimy. Mają one zastosowanie zarówno przy ozdabianiu rabat ogrodowych jak i jako wypełnienie powierzchni w miejscach zacienionych przez drzewa. Dużą zaletą kolorowych zrębków jest to, że pokrywając nimi ścieżki lub chodniki uzyskujemy suche podłoże, nawet po okresie obfitych opadów. Zostało również zauważone, że nawet koty i psy unikają używania tego typu podłoży jako toalety.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszego produktu, z uwagi na fakt, że wytwarzany jest on zgodnie ze światowymi standardami i przy wykorzystaniu profesjonalnej technologii produkcji.

Galeria zdjęć

kliknij w miniaturkę aby powiększyć zdjęcie

wsteczgóra