Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

tu jesteś:strona główna > maszyny bandit industries

Maszyny Bandit Industries

 • Rębarki do gałęzi i konarów drzew

  Rębarki do gałęzi i konarów drzew

  Bandit oferuje kompletny typoszereg bardziej kompaktowych rębarek do gałęzi i konarów drzew, obejmujący kilkanaście modeli tarczowych i bębnowych, o maksymalnej średnicy rozdrabnianego materiału od 150 mm (6-cali) do 500mm (20 cali). Rębarki te są znane z prostej i solidnej konstrukcji oraz świetnych osiągów. Posiadają obszerne gardziele i bardzo wydajne układy podające, umożliwiając wprowadzanie obszernych gałęzi i konarów, w większości sytuacji bez potrzeby przycinania. Ta imponująca grupa rębarek minimalizuje ilość czasu potrzebnego na kompleksowe wykonanie prac przy ścince lub pielęgnacji drzew. Nie ma roboty, która byłaby zbyt duża dla tych, którzy posiadają Bandita w swojej flocie, więc zapoznaj się z typoszeregiem rębarek Bandit, wybierz odpowiedni dla swoich potrzeb model i poczuj różnicę w stosunku do maszyn innych producentów dostępnych na rynku.

 • Frezarki do pni drzew

  Frezarki do pni drzew

  Typoszereg frezarek do pni drzew Bandit, został zaprojektowany z myślą o maksymalizowaniu wydajności podczas pracy. Każdy model prezentuje unikalne rozwiązania techniczne, które ułatwiają użytkownikom prace związane z usuwaniem pni po ściętych drzewach. Wszystkie frezarki do pni w ofercie Bandit budowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów, co wpływa na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych i zwiększenie osiągów. Kilkanaście modeli frezarek dostępnych jest z silnikami o mocy od 20 do 600 KM.

 • Osprzęt do mulczowania

  Osprzęt do mulczowania

  W naszej ofercie posiadamy dwa modele wysokowydajnych frezarek do pni umożliwiające zainstalowanie poziomej głowicy do mulczowania w miejsce standardowej głowicy do frezowania. Liczne sygnały ze strony klientów oraz użytkowników różnego typu mulczowników, zachęciło Bandit Industries do prac nad szczególnie efektywnymi modelami do tych zastosowań. Obie jednostki 3500XP oraz 4000XP oferują nieokiełznaną moc układu hydraulicznego, mocne jednostki napędowe oraz wysoki komfort dla operatora.

 • Rębarki biomasowe do całych drzew

  Rębarki biomasowe do całych drzew

  Ekspansywny typoszereg dużych, biomasowych rębarek do całych drzew obejmuje sprawdzone, o solidnej konstrukcji maszyny, które są w stanie zapewnić długie lata niezawodnej eksploatacji. Urządzenia te wytwarzają jednorodny produkt końcowy, który może być wykorzystany jako biomasa przez elektrownie i elektrociepłownie lub surowiec do produkcji płyt drewnopochodnych. Jeśli potrzebujesz wytwarzać od trzech do trzydziestu naczep dziennie, Bandit jest gotowy zaoferować biomasową rębarkę stosowną do Twoich potrzeb. Ponad dziesięć modeli do wyboru, spośród tarczowych i bębnowych jednostek tej grupy. Dostępne są liczne opcje oraz rozwiązania konstrukcyjne poprawiające osiągi w określonych warunkach jak m.in. gąsienicowy układ samobieżny, ładowacz z kabiną, wbudowany transporter podający itp.

 • Maszyny do recyklingu

  Maszyny do recyklingu

  Nasza niezwykła rodzina recyklerów Beast stanowi typoszereg najbardziej praktycznych i uniwersalnych maszyn do przetwarzania odpadów, obejmujący pięć holowanych jednostek na podwoziu kołowym oraz cztery z gąsienicowym układem samobieżnym. Kompletna linia maszyn do recyklingu materiału odpadowego pochodzenia organicznego w pełnowartościowy produkt końcowy jak np. biomasa, mulcz, surowiec do produkcji płyt wiórowych oraz zrębki dekoracyjne System młyna „cuttermill”, którym dysponują te jednostki, umożliwia odcinanie materiału w przeciwieństwie do miażdżącego działania charakteryzującego tradycyjne rozdrabniacze. Różnice tą najlepiej można wytłumaczyć porównując siekierę do młota, którym narzędziem wolałbyś ściąć drzewo? Zapoznaj się z tymi maszynami!

 • Osprzęt do barwienia zrębków

  Osprzęt do barwienia zrębków

  Bandit oferuje rewelacyjny system do barwienia zrębków Color Critter II, który stanowi osprzęt dla recyklerów Bandit Beast. System Color Critter II jest niezwykle szybki i prosty w montażu. Umożliwia wydajną i profesjonalną produkcję dekoracyjnych zrębków przy stosunkowo niskich nakładach czynnika barwiącego oraz wody. W skład osprzętu Color Critter II wchodzą zasobnik na barwnik, stacja dozująca barwnik oraz wodę, panel sterujący procesem barwienia oraz konwenter napięcia.

wsteczgóra